برنامه های رایگان و مفرح در تورنتو به مناسبت روز خانواده

برنامه های رایگان و مفرح در تورنتو به مناسبت روز خانواده

دوشنبه 19 فوریه 2018 به مناسبت تعطیلات Family Day  برنامه های جالب و مفرحی در سطح شهر تدارک دیده شده اند. خبر خوب اینکه بسیاری از برنامه ها رایگان می باشند.

در حالی که اکثر مراکز خرید، سوپرمارکت ها و بانک ها دوشنبه تعطیل خواهند بود، اما خانواده ها می توانند از برنامه های جالب در مناطق مختلف انتاریو لذت ببرند. Go Train  برای کودکان 12 سال و کوچکتر رایگان خواهد بود. خانواده هایی که به اسکیت و بازی در هوای آزاد علاقمند هستند، می توانند در صورت مناسب بودن شرایط جوی از 52 پیست اسکیت متعلق به شهرداری استفاده نمایند.

پیست اسکی میدان ناتان فیلیپس واقع در دان تاون از ساعت 1 الی 4 بعد از ظهر دوشنبه برنامه های جالبی همچون آموزش اسکیت و اسکیت با موزیک DJ  تدارک دیده است.

 

موزه ها:

موزه سلطنتی انتاریو یا  ROM  از ساعت 11 صبح الی 4 بعد از ظهر دوشنبه دایر خواهد بود. مراجعه کنندگان از برنامه های زنده، از جمله اجرای موسیقی و باله و ساخت کاردستی لذت خواهند برد. بلیط ورودی به موزه شامل هزینه شرکت در این برنامه ها می باشد.

بازدید از موزه Fort York رایگان است. ساعت بازدید از 11 صبح تا 6 عصر تعیین شده و کودکان می توانند خوراکی هایی که در آشپزخانه تاریخی و سنتی تهیه شده اند را میل کرده و در بازی های سنتی شرکت کنند.

Zion Schoolhouse واقع در شمال تورنتو نیز برنامه های رایگانی را برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته است. از جمله کلاس قصه گویی، کاردستی و بازی های سنتی.

باغ وحش تورنتو، Science Centre، Gardiner Museum، Bata Shoe Museum، Hockey Hall of Fame   و آکواریوم Ripley’s  نیز باز خواهند بود.

 

فستیوال ها:

Ontario Place دوشنبه دایر بوده و ورودی آن رایگان خواهد بود. خانواده ها می توانند با مراجعه به این مکان از نمایشگاه Winter Light Exhibition بازدید کرده و از ساعت 10 صبح الی 4 بعد از ظهر از پیست اسکیت استفاده نمایند.

ششمین جشنواره سالانه Family Fun Fest طی آخر هفته جاری در Downsview Park برگزار می شود.

خانواده هایی که مایل به گذراندن اوقات شان در مکان سربسته هستند، می توانند بصورت رایگان از Pan Am Sports Complex دیدن کرده و ضمن شرکت در  کلاس های بدنسازی گروهی، از شنا، صخره نوردی و بسکتبال لذت ببرند.

Leeza